Galeria

Finał konkursu ,, Jestem Bezpieczny 2019”

We wtorek 28 maja 2019 r. drużyna z naszej szkoły w składzie: Karol Łukasik, Patryk Zdybel, Mateusz Godek wraz ze szkolnym koordynatorem do spraw bezpieczeństwa, panią Elżbietą Rybicką reprezentowała naszą szkołę oraz Gminę Turobin w eliminacjach powiatowych XIX edycji Konkursu Wiedzy Prewencyjnej ,,Jestem Bezpieczny 2019”, które odbyły się w MDK w Biłgoraju. W ramach konkursu zawodnicy sprawdzali swoje umiejętności rozwiązując test wiedzy obejmujący zagadnienia związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, z uzależnieniami oraz udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej. Oceniano również plakaty będące projektem graficznym do zamieszczenia na bawełnianych koszulkach, nawiązujące tematyką do hasła konkursu. Kolejną konkurencją było zaprezentowanie swojej szkoły, gminy, powiatu, drużyny i osoby przygotowującej uczniów do udziału w konkursie oraz przedstawienie scenki i hasła, które promuje bezpieczeństwo w różnych sytuacjach. Suma punktacji wszystkich konkurencji dawała wynik końcowy. Drużyna z naszej szkoły zajęła IV miejsce wśród ośmiu startujących drużyn. Za włożoną pracę i za udział w konkursie uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody i pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy im i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w powiecie.

Zdjęcia w galerii.