Galeria

Zabawa choinkowa 2019

W niedzielę  27 stycznia 2019 r. uczestniczyliśmy w corocznej zabawie choinkowej, którą organizują rodzice. Zabawa odbyła się w remizie, dzięki czemu było miejsce dla dzieci z naszej szkoły oraz innych chętnych do zabawy. W tym roku nastąpiła  zmiana muzyczna, gdyż do tańca i do różnych zabaw, konkurencji zachęcał nas D.J. Najmłodsi, a szczególnie chłopcy byli bardzo zainteresowani ustawioną gumową tarczą, do której celowali woreczkami na rzepy. W konkurencjach proponowanych przez D.J. brały udział dzieci, a także mamy i tatusiowie. Były też stałe akcenty zabawy – poczęstunek zorganizowany przez rodziców oraz krótkie występy artystyczne naszych uczniów. Zwieńczeniem całej imprezy była wizyta świętego Mikołaja, który mając dużo miejsca nie stronił od wspólnego tańca zwłaszcza z najmłodszymi. Zabawa była udana i wyczerpująca, a tu na ferie jeszcze trzeba poczekać. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie fajnej zabawy.

Zdjęcia w galerii.