Galeria

Dzień Pluszowego Misia 2018

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Miś jest przyjacielem dzieci, czy wypada zapomnieć o urodzinach przyjaciela? W nasze szkole po raz drugi, w dniu 26 listopada 2018r.,  obchodziliśmy to święto. Z  tej okazji dzieci z klas 0 – III przyniosły swojego misia – pluszaka. Zabawka ta towarzyszy dzieciom  wiele lat, to nie tylko pluszowa przytulanka, to "ktoś" bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony. Na początek przypomniana  została historia pluszowego misia. Następnie każdy zaprezentował swoją maskotkę: jak ma na imię, ile ma lat, skąd się wzięła w jego domu. Po prezentacji obejrzeliśmy film ,,Poranek misia Koralgola”. Na zakończenie dzieci z oddziału przedszkolnego wykonały prace plastyczne pod hasłem "Wszystkie misie nasze są".

Zdjęcia w galerii.