Galeria

Spotkanie z rodzicami

W dniu 23 listopada 2018r. zorganizowaliśmy niecodzienną wywiadówkę. W związku z obchodami 100 – lecia odzyskania niepodległości przez Polskę nasi uczniowie zaprezentowali część artystyczną, która przygotowali z tej okazji. Występy uczniów były bardzo piękne i wzruszające, dlatego chcieliśmy, by rodzice zobaczyli występy swoich dzieci i odczuli, że i w małej szkole można pięknie uczcić narodowe święto. Następnym punktem było spotkanie z panią pedagog Martą Miazga z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej z Biłgoraja, która w formie prezentacji i wykładu przybliżyła rodzicom temat: „Nowe zagrożenie – dopalacze”. Celem tego było dostarczenie podstawowych informacji o nowych środkach psychoaktywnych pojawiających się na rynku, wskazanie przyczyn, m.in. tkwiących w postawach rodzicielskich, mających wpływ na sięganie przez młodzież po tego typu substancje oraz aktywizacja rodziców do podjęcia działań mogących uchronić dzieci przed takimi zachowaniami. Ostatnim punktem było spotkanie rodziców z wychowawcami klas.  Dziękujemy rodzicom za przybycie na to spotkanie.

Zdjęcia w galerii.