Dbamy o bezpieczeństwo w czasie wakacji

Bezpieczne wakacje naszych uczniów to sprawa bardzo ważna, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przebiegły one bez żadnych przykrych wypadków. Dba też o to nasz dzielnicowy starszy aspirant Tomasz Chołota, który dwukrotnie odwiedził naszą szkołę. W dniu 8 maja 2018r. wygłosił pogadankę dla starszych uczniów, a w dniu 13 czerwca wraz z młodszym kolegą policjantem spotkał się ze wszystkim uczniami. Oczywiście tematem spotkania były bezpieczne wakacje w domu, nad wodą, w sieci. Uczył jak należy zachować się kiedy zaatakuje pies, kiedy spotka się osobę nieprzytomną, jak zachować się bezpiecznie na drodze i gdzie dzwonić w razie nagłego wypadku. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie wzięli sobie wszystkie ostrzeżenia do serca i nic złego nikomu się nie przytrafi.