Szkolne święto z okazji Dnia Mamy i Taty

W dniu 8 czerwca 2018r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.  Nawiązując do obchodów setnej rocznicy niepodległości występy rozpoczęły się polonezem odtańczonym przez miedzyklasowy zespół. Następnie każda klasa zaprezentowała swoją część artystyczną przygotowaną na spotkanie z mamusiami i tatusiami. A w tym roku dominowały tańce. Barwnie ubrani przedszkolacy zatańczyli trojaka. Drugoklasiści w smerfowych strojach tańczyli smerfowy taniec. A uczniowie klasy trzeciej  zaprezentowali się aż w trzech tańcach – do melodii „Kalinka”, do piosenki o mamie i nowoczesny taniec w rytmie disco polo. Pierwszacy przedstawili inscenizację o rodzinie Biedronek, a starsi uczniowie słowem i piosenką wyrazili  miłość i wdzięczność za matczyną dobroć, cierpliwość i za mądrość i ojcowski autorytet. Dzieci wręczyły rodzicom przygotowane upominki, a rodzice nie pozostali dłużni, gdyż każdy z uczniów otrzymał słodki prezent. Wszyscy częstowali się ciastem i napojami. Atmosfera tej uroczystości była radosna i bardzo rodzinna.