Galeria

Wyróżnienie w konkursie plastycznym

Od kilku lat nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez KRUS. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, miało ono zwrócić uwagę na sposoby zapobiegania najczęściej występującym w gospodarstwach rolnych wypadkom – upadkom osób.

Na etapie powiatowym została wyróżniona praca ucznia klasy V Karola Łukasika. W dniu 17 maja 2018r. odwiedził naszą szkołę przedstawiciel KRUS z Biłgoraja pan Mariusz Łysiak, wręczył naszemu laureatowi nagrody oraz przywiózł dyplomy dla pozostałych uczestników konkursu. Poświęcił też chwile, by przypomnieć naszym uczniom o konieczności bezpiecznego zachowania podczas  prac w gospodarstwie rolnym. Dyplomy za udział w konkursie zostały wręczone kilka dni później na apelu szkolnym przez panią Czesławę Bida, nauczycielkę plastyki.

Zdjęcia w galerii.