Galeria

Razem przeciwko agresji

W dniu 11 maja 2018r. obejrzeliśmy przedstawienie profilaktyczne pod hasłem „Razem przeciwko agresji”. Przygotowali je nasi uczniowie pod kierunkiem pedagoga szkolnego pani Joanny Zdybel-Szczur.  Prezentowane scenki przybliżały problemy i trudności z jakimi może zmagać się codziennie większość dzieci w wieku szkolnym. Siódmoklasiści przedstawili scenki pt.: „Biedna koleżanka” i „Nielubiany kolega”, piątoklasiści zaprezentowali scenkę pt.: „Impreza, a czwartoklasiści odegrali scenkę pt.: „Niezgodne rodzeństwo”. Te krótkie odsłony ukazywały dzieci w różnych sytuacjach – mające  trudności w nauce, kłótnie z koleżanką, nieporozumienia między rodzeństwem. Niejednokrotnie możemy oglądać siebie samych, raz jako tych dobrych, a czasami jako tych sprawiających przykrość. Warto zastanowić się czy jest w nas osoba godna naśladowania, która umie odmówić alkoholu i przeciwstawić się presji kolegów. Mamy nadzieję, że zaprezentowany program będzie powodem do przemyśleń  swojego zachowanie i dokonania właściwych zmian.

Zdjęcia w galerii.