Nagradzamy laureatów konkursów

Przy okazji spotkania wielkanocnego dokonaliśmy podsumowania konkursów szkolnych i pozaszkolnych wręczając ich laureatom nagrody.

I. Gminny Konkurs „Maska karnawałowa” dla dzieci z oddziałów przedszkolnych organizowany przez SP w Czernięcinie

• II miejsce w kategorii dzieci 5 – letnich uzyskała Zuzia Stańczyk
  • Wyróżnienie:  Ania Kwietniewska
  • Dyplom za udział w kategorii 4-latków otrzymała Madzia Łagoda.

II.    Szkolne konkursy przeprowadzone w związku z „Pierwszym dniem wiosny z historią”

1). Konkurs wiedzy o dziejach polskiego narodu dla klas IV – VI

v I miejsce drużyna w składzie: Kinga Kwietniewska, Sebastian Bogucki, Mateusz Jachymek, Damian Bugała.

v Pozostali uczestnicy, którzy też wykazali się nie małą wiedzą otrzymali nagrody pocieszenia.

2). W konkursie  plastycznym „Portret wybitnego Polaka” dla klas I – III wyróżnieni zostali: Hubert Misiura, Alan Tym, Amelka Nizioł – Bizuga, Amelka Dziewa, Szymon Wilk, Kuba Krzysztoń.

3). Konkurs na układanie hymnu polskiego z rozsypanki wyrazowej wygrała drużyna w składzie: Amelka Dziewa, Radek Bugała, Bartek Zdybel.

4). W układaniu godła Polski z puzzli zwyciężyła drużyna – Emilka Chełstowska, Czarek Łupina, Julek Bogucki, Karol Bugała, Piotrek Stańczyk.

5). W uzupełnieniu brakujących słów w hymnie Polski bezbłędnie zrobiły to dwie drużyny:  Kinga Kwietniewska, Weronika Szałata, Marcin Łukaszczyk, Sebastian Bogucki, Mateusz Jachymek, Karol Łukasik, Kacper Zdybel , Damian Bugała.

III. Zmagania z matematyką – pani Agnieszka Golec podsumowała zmagania uczniów w trakcie szkolnego dnia matematyki, wyróżnili się: Klaudiusz Garbarz, Maciek Maciąg, Wiktoria Bogucka, Artur Górny, Kacper Zdybel, Kinga Kwietniewska, Sebastian Bogucki, Marcin Łukaszczyk. Pozostali zmagający się z zadaniami matematycznymi otrzymali drobne nagrody pocieszenia.

IV. Pani Jadwiga Styk podsumowała gminny konkurs recytatorski i wręczyła biorącym w nim udział dyplomy, a Karol, który zajął II miejsce otrzymał nagrodę książkową.

V. Szkolny konkurs pt. „Najładniejsza pisanka” cieszył się bardzo dużym powodzeniem, uczniowie wykonali przepiękne pisanki, dlatego komisja oceniająca postanowiła wyróżnić wszystkich uczestników.

Uczniowie z klas I – III:

I miejsce – Amelka Dziewa, Adrian Skica, Kuba Krzysztoń;

II miejsce – Kasia Gąbka, Radek Bugała, Mateusz Godek, Alan Tym, Emilka Chełstowska;

Wyróżnienia – 9 osób.

Uczniowie z klas IV – VII:

I miejsce – Maciek Maciąg, Kinga Kwietniewska, Karol Łukasik, Madzia Czerpak,;

II miejsce – Paulina Krzysztoń, Damian Bugała, Wiktoria Bogucka;

Wyróżnienia –  17 osób.

VI. Nasi uczniowie wzięli też udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym organizowanym przez zamojskie zoo na temat: „Wielkanocna kartka ze zwierzęciem z zamojskiego zoo”. Praca musiała być naprawdę ciekawa, by zwrócić uwagę jurorów, gdyż na konkurs napłynęło 1425 prac. Udało się to uczennicy klasy IV Kindze Kwietniewskiej, która zdobyła wyróżnienie w tym konkursie. Nagrody rzeczowe i dyplom otrzymała już po świętach. Cieszymy się z sukcesu Kingi, bo jest to również wyróżnienie dla szkoły.

Wszystkim laureatom gratulujemy i zachęcamy do podejmowania wysiłku i udziału w różnych konkursach.