Galeria

Akademia Bezpiecznego Puchatka 2017/2018

W bieżącym roku szkolnym, kolejny raz nasza Szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Wzięło w niej udział 8 pierwszoklasistów. Na podstawie materiałów edukacyjnych przesłanych przez organizatora konkursu, koordynator do spraw bezpieczeństwa pani Elżbieta Rybicka przeprowadziła, w miesiącu listopadzie 2017 r., cykl zajęć, podczas których dzieci uczyły  się rozróżniać sytuacje właściwego i niewłaściwego zachowania oraz wykonywały zadania praktyczne dotyczące bezpieczeństwa. Uczniowie otrzymali od organizatorów programu książeczki pt: „Dołącz do Akademii Bezpiecznego Puchatka”, które wypełniały z wielkim zapałem i satysfakcją. Książeczki te pomogły utrwalić wiedzę o najważniejszych zasadach ruchu drogowego oraz jak unikać zagrożeń i  jak bezpiecznie spędzać czas w domu, w szkole i w czasie zabawy. Program zakończył się wypełnieniem przez uczniów klasy I Wielkiego Testu Bezpieczeństwa. W dniu 15 stycznia 2018r. wszyscy uczniowie za pośrednictwem Internetu przystąpili do uzupełniania testu. Wszyscy doskonale poradzili sobie z pytaniami zawartymi w teście i zdobyli Dyplom Akademii  Bezpiecznego Puchatka, a nasza szkoła zdobyła Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka”.

Zdjęcia w galerii.