Szkolny konkurs śpiewania kolęd

W dniu 22 grudnia 2017r. przed spotkaniem opłatkowym, odbył się konkurs w śpiewaniu kolęd. Miał on na celu propagowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz ośmielenie dzieci do śpiewania przed publicznością. Mogli w nim wziąć udział wszyscy chętni.

Konkurs poprowadziła pani dyrektor Jolanta Dzwolak, która jest też nauczycielem muzyki. Wysłuchaliśmy śpiewania solistów oraz zespołów klasowych. Wystąpili:

• Ania Kwietniewska, pięciolatek z oddziału przedszkolnego,
  • Zosia Bielak, pięciolatek z oddziału przedszkolnego,
  • Amelka, Alan, Bartek i Marcel z klasy II,
  • Amelka  i Kasia z klasy III,
  • Adrian, Kuba, Radek i Szymon z klasy III,
  • Weronika Szałata z klasy IV,
  • Kinga Kwietniewska z klasy IV
  • Marcin Łukaszczyk z klasy IV,
  • Sebastian Bogucki z klasy IV,
  • Patryk Zdybel z klasy IV,
  • Kacper Misiura z klasy IV,
  • Kasia Woźnica z klasy IV
  • Kacper Zdybel z klasy V,
  • Kasia Szewczyk z klasy VI,
  • Kinga Zdybel z klasy VI
  • Chór siódmoklasistów – Wiktoria, Paulina, Angelika, Julka, Damian, Klaudiusz, Kamil, Adrian, Maciek, Kamil.

Wszyscy byli dobrze przygotowani i bardzo ładnie zaśpiewali wybrane przez siebie kolędy i pastorałki. Komisja oceniająca miała trudne zadanie, dlatego nie zdążyła ogłosić wyników konkursu w dniu, w którym się odbył. Zaraz po feriach świątecznych –  2 stycznia 2018r. zebraliśmy się  na podsumowaniu konkursu śpiewaczego. Nagrodami były ozdoby choinkowe, więc trzeba było je czym prędzej rozdać, żeby choć trochę powisiały na choinkach w domu laureatów. Za najlepsze wykonanie kolęd wyróżnieni zostali:

Ania Kwietniewska i Zosia Bielak z oddziału przedszkolnego,

Amelka Dziewa  i Kasia Gąbka z klasy III,

Kinga Kwietniewska, Kacper Misiura, Kasia Woźnica z klasy IV

Wszyscy, którzy mieli odwagę zaśpiewać na forum szkolnym i wzięli udział w naszym konkursie otrzymali drobne upominki choinkowe. Gratulujemy laureatom i uczestnikom!