Galeria

Kolędujemy po naszych parafiach

W niedzielę 31 grudnia 2017r. uczniowie klasy IV pod opieką pani dyrektor Jolanty Dzwolak, wychowawczyni pani Czesławy Bida oraz rodziców odwiedzili trzy kościoły, które znajdują się na terenie działalności naszej szkoły. Przedstawili w nich inscenizację pt. „Dlaczego w stajence przy żłóbku był wół i osioł”. Najpierw przed godziną 8 wystąpili w kaplicy w Hucie Turobińskiej, około 8.20 dali występ w kościele w Gródkach, a tuż przed 9 zaprezentowali się w kościele w Gilowie. Zebranym parafianom podobały się nasze występy – było to trochę nietypowe przedstawienie, bo historia o osiołku i wole nie była znana.

Naszymi występami chcieliśmy podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, podtrzymywać więzi lokalne, pokazać działalność naszej szkoły i umożliwić naszym uczniom występy przed szerszą publicznością. Dzięki dobrej współpracy z proboszczami naszych parafii i rodzicami wszystko to nam się udało.

Wszystkim, którzy przeczytają nasze sprawozdanie życzymy na Nowy Rok żeby wspólna radość i zabawa towarzyszyła nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniosła się na wszystkie jego dni. Dużo miłości i szczęścia!

Zdjęcia w galerii.