Galeria

Na radosny czas Bożego Narodzenia…

Już od połowy grudnia można było poczuć w naszej szkole zbliżające się święta, a to za sprawą bogato ozdobionej choinki stojącej na korytarzu szkolnym oraz gazetkom  i dekoracjom świątecznym, wykonanym przez nauczycieli i uczniów. W dniu 22 grudnia 2017r. zebraliśmy się na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym. Tegoroczne spotkanie rozpoczęliśmy od konkursu śpiewania kolęd, ale przebieg i wyniki konkursu przedstawimy po feriach świątecznych, gdyż ze względów organizacyjnych komisja oceniająca nie zdążyła z ogłoszeniem wyników. Kolędy wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

Spotkanie opłatkowe rozpoczęła pani dyrektor Jolanta Dzwolak, najpierw powitała przybyłego na naszą uroczystość pana wójta Eugeniusza Krukowskiego. Uczniowie klasy IV zaprezentowali przedstawienie pt.: „Dlaczego w stajence przy żłóbku by wół i osioł”. Po czym pani dyrektor, a następnie pan wójt złożyli wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne. Z kolei wysłuchaliśmy fragmentu Ewangelii o narodzeniu Pańskim i odmówiliśmy modlitwę. Nastąpił moment dzielenia się opłatkiem i składania sobie nawzajem życzeń. W świątecznym i radosnym nastroju rozeszliśmy się do domów.

Zdjęcia w galerii.