Galeria

Sukcesy naszych uczniów w konkursach plastycznych

Nasza szkoła chlubi się tym, że często nasi uczniowie osiągają sukcesy w konkursach plastycznych na różnych szczeblach. Tak jest i tym w tym roku szkolnym.

Pierwszy konkurs pod hasłem „Bezpieczni na drodze” był zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu. Uczestniczyło w nim 76 szkół podstawowych, z których przesłano po dwie prace plastyczne. Z naszej szkoły zostały wytypowane i wysłane prace uczniów z klasy IV – Kingi Kwietniewskiej i Sebastiana Boguckiego. Praca Kingi została wyróżniona przez komisję konkursową i umieszczona w Kalendarzu na rok 2018. Obydwoje uczestników otrzymało dyplom za udział w X edycji konkursu plastycznego, opaskę odblaskową, kamizelkę odblaskową, plecak szkolny z logo WORD i odblaskowym motywem. Kinga oraz szkoła otrzymała Kalendarz ilustrowany pracami plastycznymi, a pani Czesława Bida – nauczycielka plastyki otrzymała dyplom i opaskę odblaskową.

Drugi konkurs pod hasłem „Kolorowy świat zwierząt” był zorganizowany przez zamojskie zoo i był on następstwem lekcji - wycieczki do zoo, w której uczniowie klasy IV uczestniczyli pod koniec września. Był to konkurs wojewódzki, na które przesłano 416 prac. Wśród tych prac dostrzeżono i wyróżniono prace naszych uczennic – Kingi Kwietniewskiej i Magdaleny Czerpak. W dniu 15 grudnia 2017r. obie uczennice w towarzystwie pani Czesławy Bida uczestniczyły w uroczystości podsumowania konkursu i wręczania nagród. Miały też okazję ponownie zwiedzić zoo. Na uroczystość pojechały dzięki uprzejmości taty jednej z uczennic.

Gratulujemy naszym uczniom i cieszymy się z osiągniętych przez nich sukcesów.

Zdjęcia w galerii.