Galeria

Regionalny Konkurs Czytelniczy "Booktalking, czyli gawęda o książce..."

Dnia 25 października 2017 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Biłgoraju odbył się pierwszy etap regionalnego konkursu czytelniczego pt: „Booktalking, czyli gawęda o książce…”. W konkursie wzięło udział 69 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurs polegał na zaprezentowaniu publiczności wybranej lektury i zachęcenia do zapoznania się z nią. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IV: Sebastian Bogucki, który prezentował Akademię Pana Kleksa, Kinga Kwietniewska, która zachęcała do przeczytania książek z serii ,,Dziennik Cwaniaczka” oraz Magdalena Czerpak, która prezentowała swoją ulubioną książkę pt: ,,Nela na tropie przygód”. Nasi uczniowie byli trochę stremowani, ponieważ po raz pierwszy brali udział w tak licznym i trudnym wydarzeniu. Nie udało się im zakwalifikować do kolejnego etapu, jednak cieszy to, że nasi uczniowie podejmując się tak trudnych wyzwań zaznaczają swoją obecność w powiecie. Uczniów do konkursu przygotowywała pani Elżbieta Rybicka, bibliotekarz szkolny.

Zdjęcia w galerii.