Galeria

Wycieczka do Lublina dla młodszych uczniów

W środę 25 października 2017r. uczniowie klas I – III i dzieci z oddziału przedszkolnego pod opieką wychowawczyń i 5 rodziców brały udział w wycieczce do Lublina. Biorąc pod uwagę porę roku to pogoda w miarę dopisała. W kinie Cinema City Plaza dzieci oglądały film pt; „Potworna rodzinka”. Film jak i efekty w 3D bardzo się dzieciom podobały. Następnym punktem programu było zwiedzenie wystawy klocków Lego. Na wystawie dzieci oglądały przeróżne budowle i aranżacje wykonane z kilkuset a nawet kilku tysięcy klocków. Zainteresowanie budziła makieta samolotu i rzeczywistych rozmiarów sylwetki naszych znanych sportowców jak Lewandowski, Gortat, Sonik i Radwańska. Dzieci miały też czas wolny na zabawę klockami Lego, tworzyły własne budowle i kompozycje. Na koniec w McDonald’s chętni mogli dokonać zakupu ulubionych kanapek. Dla naszych najmłodszych to był dzień pełen wrażeń.

Zdjęcia w galerii.