Galeria

Jesienne prace z darów natury

Jesień w tym roku nie rozpieszcza nas swą pogodą. Dni są przeważnie deszczowe, pochmurne. Jednak nawet w tej scenerii nie możemy zapomnieć, że jesień, zwłaszcza ta październikowa, to piękna i bogata pora roku. Liście mienią się bajkowymi kolorami, poranne mgły i pajęczyny połyskują kropelkami rosy, a wokół bogactwo różnorodnych owoców. I właśnie ten przepych jesieni posłużył za inspirację do zorganizowania konkursu plastycznego pt. „Jesienne stworki potworki” dla uczniów z klas młodszych. Na lekcji plastyki konstruowali, łączyli różne materiały przyrodnicze według własnych pomysłów.

Wszystkie prace zgromadzili na wystawce na korytarzu szkolnym, aby i inni uczniowie i nauczyciele mogli podziwiać ich dzieła i zarazem bogactwo jesieni. Wyobraźnia twórców była ogromna, dlatego trudno było wybrać zwycięzcę. Komisja oceniająca prace konkursowe postanowiła wszystkich biorących udział w konkursie nagrodzić drobnym upominkiem, a szczególnie wyróżniającym się przyznać dyplomy. Wyróżnieni zostali:

  • z klasy I – Hubert Misiura, Bartłomiej Kot, Kuba Zdybel, Cezary Łupina, Bartłomiej Gąbka, Emilia Chełstowska
  • z klasy II – Wojciech Szałata, Mateusz Godek, Alan Tym
  • z klasy III – Katarzyna Gąbka, Amelia Dziewa, Radosław Bugała

Organizatorem szkolnego konkursu była pani Czesława Bida, nauczycielka plastyki.

Zdjęcia w galerii.