Galeria

Szkolne święto z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 16 października 2017r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji zebraliśmy się wszyscy w odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej. Najpierw pani dyrektor Jolanta Dzwolak powitała wszystkich obecnych, a szczególnie nauczycieli emerytów – pana Jerzego Bugałę wieloletniego nauczyciela i dyrektora naszej szkoły w latach 1976 – 1984, panią Krystynę Szuba, również wieloletnią nauczycielkę i dyrektora szkoły w latach 1999 – 2014, panią Krystynę Charubin, nauczycielkę matematyki i panią Alinę Taradyś nauczycielkę dzieci przedszkolnych.

Uczniowie z klas starszych przedstawili część artystyczną składającą się z różnych scenek szkolnych oraz życzeń dla nauczycieli. Występy przygotowali pod kierunkiem pani Agnieszki Golec, opiekunki SU. Pani dyrektor podziękowała uczniom za otrzymane życzenia oraz odczytała list od Lubelskiego Kuratora Oświaty pani Teresy Misiuk. Z kolei przedstawiciele Rady Rodziców złożyli piękne życzenia wszystkim nauczycielom i wręczyli słodkie upominki. Nasza uroczystość zakończyła się miłym, pełnym wspomnień spotkaniem przy poczęstunku przygotowanym przez Radę Rodziców.

Zdjęcia w galerii.