Galeria

Wycieczka do Lublina

11 października 2017r., o godzinie 8 rano wyruszyliśmy na wycieczkę do Lublina. W wycieczce wzięło udział 27 uczniów z klas IV – VII  i wychowawcy klas. Pogoda z rana była nieciekawa, przez pewien czas podczas drogi towarzyszył nam deszcz. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że jest pochmurnie, ale bezdeszczowo. O godzinie 10.00 przyjechaliśmy do Centrum Handlowego Plaza, gdzie w kinie Cinema City oglądaliśmy film pt: ,,Tarapaty”. Film był ciekawy i podobał się wszystkim uczestnikom wycieczki. Następnie udaliśmy się do Outlet Center gdzie mogliśmy oglądać największą w Polsce wystawę budowli z klocków LEGO, która obejmuje gwiazdy sportu naturalnej wielkości, organy ludzkiego ciała, bohaterów Star Wars i scenki ż życia i baśni oraz makiety kolejowe z jeżdżącymi pociągami z klocków LEGO.

Niesamowite wrażenie zrobił na nas Air Force One, czyli samolot prezydenta Stanów Zjednoczonych, który został wykonany z miliona klocków oraz inne budowle np. postać Roberta Lewandowskiego. Atrakcją dla uczniów było również samodzielne wykonywanie konstrukcji z klocków LEGO. Około godziny 15.00 wyruszyliśmy w drogę powrotną. Zrobiliśmy jeszcze przystanek w restauracji Mc Donalds, a potem jechaliśmy prosto do domu, gdzie oczekiwali na nas  rodzice. Do Gródek dojechaliśmy na godzinę 17:00. Wyjazd ten dostarczył wiele emocji i niezapomnianych wrażeń, był odskocznią od zwykłej codzienności.

Zdjęcia w galerii.