Galeria

Wycieczka najmłodszych uczniów do Zamościa


W dniu 29 maja 2017r. w ramach zbliżającego się Dnia Dziecka odbył się wyjazd do Zamościa, w którym uczestniczyły dzieci z klasy I i II oraz z oddziału przedszkolnego. Nad uczestnikami wycieczki opiekę sprawowały panie – Jolanta Batorska, Zofia Batorska i Jadwiga Styk oraz czworo rodziców.

Pierwszym punktem programu było oglądanie filmu w kinie „Stylowy” pt; „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”. Film został bardzo dobrze przyjęty przez młodych widzów. Następnie wszyscy udali się do ZOO. Tam dzieci mogły z bliska zobaczyć, a nawet usłyszeć głosy zwierząt oraz obserwować ich zachowanie. Z wielu zwierząt znajdujących się w ZOO duże zainteresowanie wzbudziły żyrafy i lwy. Na dłuższą chwilę nasi najmłodsi zatrzymali się też przed wybiegiem dla małp, które popisywały się umiejętnościami zręcznościowymi na linach. W ramach odpoczynku dzieci skorzystały z jednego z placu zabaw znajdującego się na terenie ogrodu zoologicznego. Na koniec wszyscy mogli dokonać drobnych zakupów pamiątek oraz lodów, które smakowały wyśmienicie w tak upalny dzień. Dla wielu dzieci z oddziału przedszkolnego ten dzień zostanie na długo w pamięci, gdyż był to ich pierwszy wyjazd z rówieśnikami bez rodziców.

Zdjęcia w galerii.