Galeria

Konkurs plastyczny o straży pożarnej

„25 - lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” to hasło tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży, który organizowany jest przez Państwową Straż Pożarną. Prace plastyczne na ten konkurs przygotowali też nasi uczniowie pod opieką pani Czesławy Bida i pani Zofii Batorskiej. Najpierw komisja gminna oceniła prace uczniów ze szkół z terenu gminy. Z naszej szkoły zostali wyróżnieni:

w kategorii klas I – III  3 miejsce zajął Sebastian Bogucki z kl. III, a wyróżnienie zdobyła Magdalena Czerpak z kl. III;  w kategorii klas IV – VI  2 miejsce zajął Karol Łukasik z kl. IV, a wyróżnienie zdobył Maciej Maciąg z kl. VI.

Prace wyróżnione na etapie gminnym zostały przesłane do powiatu. Komisja powiatowa wybrała 5 najlepszych prac z każdej kategorii wiekowej, które zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego. Miło było nam dowiedzieć się z Gazety Biłgorajskiej, że w kategorii wiekowej 6 - 9 lat do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się nasz uczeń - Sebastian Bogucki. Gratulujemy i cieszymy się z tego sukcesu.

Za etap gminny uczniowie otrzymali nagrody.

Zdjęcia w galerii.