„Mali goście w przedszkolu”

Tak jak w latach poprzednich i w tym roku, w dniach 30 i 31 marca 2017 nasze przedszkole gościło dzieci, które od września mają zamiar zostać przedszkolakami. Mali kandydaci w raz z rodzicami mogli zapoznać się z warunkami panującymi w salach przeznaczonych do pobytu dzieci, ich wyposażeniem i kadrą pedagogiczną. Dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, muzycznych i zabawach przedszkolnych, miały okazję poznać starszych kolegów, z  których większość do przedszkola uczęszcza już od dwóch lat. Przybyłe dzieci dość chętnie nawiązywały znajomości podczas zabaw dowolnych i z grupą. Miały okazję oswoić się z nowym miejscem i nauczycielami. Większość, działań była dla nich nowa, budziła zainteresowanie i ciekawość.

Pobyt w przedszkolu dostarczył dzieciom wielu nowych przeżyć. Mamy nadzieję, że wszystkie wyniosły miłe wrażenia i z ochotą powrócą tu po wakacjach. W nagrodę za śmiałość i aktywny udział dzieci otrzymały słodki upominek.

Rodzice, którzy nie wypełnili jeszcze deklaracji dotyczącej posłania dziecka do naszego oddziału przedszkolnego proszeni są o kontakt z dyrektorem szkoły.