Galeria

Sukces naszego ucznia w konkursie powiatowym ,, MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"

30 marca 2017 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM". Turniej był zorganizowany w trzech grupach wiekowych - dla uczniów szkół: podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych. Przystąpili do niego zwycięzcy eliminacji  gminnych z powiatu biłgorajskiego. Wśród nich był też nasz szóstoklasista Klaudiusz Garbarz, który zwyciężył w gminnych eliminacjach.

W pierwszym etapie uczestnicy musieli rozwiązać test składający się z 20 zadań. Pięciu najlepszych uczestników z każdej  grupy wiekowej przechodziło na dalszy etap konkursu i ustnie odpowiadało przed komisją. Nasz uczeń poradził sobie znakomicie i w efekcie zajął III miejsce na etapie szkół podstawowych powiatu biłgorajskiego oraz otrzymał cenną nagrodę. Gratulujemy i cieszymy się bardzo, gdyż sukces ucznia to sukces całej szkoły.

Zarówno na eliminacjach gminnych i powiatowych Klaudiuszowi towarzyszyła w przygotowaniach wychowawczyni - Jadwiga Styk.

Zdjęcia w galerii.