Zwycięstwo w Turnieju Wiedzy Pożarniczej!

Jak co roku nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej ten służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych oraz zasad postępowania na wypadek pożaru. W dniu 15 marca 2017r. odbyły się w szkole w Turobinie gminne eliminacje w 3 grupach wiekowych: I grupa - uczniowie szkoły podstawowej, II grupa – uczniowie gimnazjum i III grupa – szkoły ponadgimnazjalne. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI: Wiktoria Bogucka, Ewelina Kryk, Kamil Cieśla, Klaudiusz Garbarz i Paweł Omiotek. Zgodnie z coroczną tradycją nasi uczniowie wygrali gminne eliminacje – I miejsce zajął Klaudiusz Garbarz, II miejsce – Paweł Omiotek. Zwycięzcy wezmą udział w powiatowym Turnieju w Biłgoraju. Opiekę nad uczniami biorącymi udział w tych zmaganiach sprawuje pani Jadwiga Styk.