Galeria

Zabawa choinkowa 2017

Przed rozpoczęciem ferii zimowych, w dniu 15 stycznia odbyła się jedna z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych imprez szkolnych – zabawa choinkowa. Była ona wielkim przeżyciem dla wszystkich uczniów z naszej szkoły i nie tylko. Wszyscy uczestnicy zabawy dali się porwać wesołym rytmom granym przez znany nam zespół muzyczny. Oprócz tańców był też poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Odbyły się również występy artystyczne uczniów.

Na początek zaprezentowały się dzieci przedszkolne recytując wierszyki o Mikołaju i prezentach oraz śpiewając piosenkę, oczywiście o Mikołaju. Uczniowie klasy I przedstawili „Bajkę o rycerzu i królu”, natomiast klasa II i III zaprezentowała inscenizację o „Dziewczynce z zapałkami” oraz wesołe przedstawienie o ptactwie domowym i plotkach. Uczniowie z klasy IV i V wystawili humorystyczny skecz pt. „Rolnik w Unii Europejskiej”, a uczniowie klasy VI scenki szkolne o mało rozgarniętych uczniach i wpadającej w rozpacz nauczycielce. Występy uczniów publiczność nagrodziła wielkimi brawami. Potem dzieci odwiedził oczekiwany z niecierpliwością przez wszystkich Mikołaj. Każde dziecko zostało obdarowane wspaniałą paczką i obietnicą Mikołaja, że za rok do nas powróci. Zabawa była udana. Dzieci bawiły się wybornie. Wspomnienia tych miłych chwil na długo zagoszczą w naszej pamięci. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych.

Zdjęcia w galerii.